Michał Koterski to prawdziwy człowiek orkiestra. Jest wziętym aktorem i prezenterem. W lipcu zeszłego roku założył na Mazurach ekskluzywny odwyk leczenia uzależnień, w którym cena pobytu przyprawia o zawrót głowy. Dwa tygodnie terapii kosztują 20 tys. zł, a miesiąc – 30 tys. Bajońska cena nie odstrasza amatorów leczenia, i turnusy sprzedają się jak świeże bułeczki

Misiek rozwija też swoją karierę aktorską za oceanem. Gra z powodzeniem w sztuce pod tytułem „The Strings czyli Sex Drugs and disco polo”. Celebryta niedawno pochwalił się, że spełnił swoje marzenie.

„Kochani stało się. Już 3 maja zagramy spektakl „The Strings” w Nowym Jorku. A od wczoraj wisimy na najsłynniejszym placu na świecie. „The Strings” na Times Square! Błyszczą i mówią Ci: Nigdy nie przestawaj marzyć, zrobiliśmy to!
PS. Z tego co się orientuje od czasów musicalu „Metro” chyba żaden inny spektakl nie pojawił się na TS, aż do czasów nowej ery „The Strings” – pisał w mediach społecznościowych.


Jak się dowiedzieliśmy przedstawienie zostanie wystawione w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie, dwie godziny jazdy od serca Manhattanu. Jest to polonijny ośrodek, przypominający polski dom kultury, z którego chętnie korzysta nowojorska Polonia. Zwłaszcza seniorzy oraz rodacy w złej sytuacji finansowej. Ośrodek wspiera ponad 30 tys. członków i lokalnej społeczności oferując programy z zakresu pomocy socjalnej, nauki języka angielskiego i opieki prawnej. Organizuje również wydarzenia kulturalne. Zyski ze sprzedaży biletów mają wspomóc podopiecznych Fundacji K2 Zaborowscy.

Bilety na spektakl są sprzedawane w cenach od 70 do 100 dolarów w opcji VIP (od ok. 270 zł do 400 zł)
Spektakl organizuje przyjaciel Koterskiego, który pomógł zorganizować jego ślub w Miami - Łukasz Zaborowski. Wcześniej znany był z promowania walk MMA. Fundację prowadzi jego żona Karolina, zawodniczka, trenerka i promotorka mieszanych sztuk walki.

„Metro” w Nowym Jorku
Od pierwszego pokazu w USA, w Minskoff Theatre na Broadwayu, uważa się oficjalnie start musicalu „Metro”. Działo się to 16 kwietnia 1992 r. „Ulice Europy pełne są marzeń, niech wolność tańczy i śpiewa” – brzmiał slogan reklamowy za oceanem.

Jednocześnie w Polsce, na deskach Teatru Narodowego druga obsada grała dla polskiej publiczności. Twórcami „Metra” byli Janusz Stokłosa i Janusz Józefowicz.
Ostatnio na Time Squere w Nowym Jorku reklamowano też polski serial Netflixa – „Tylko jedno spojrzenie” na motywach kryminału Harlana Cobana, z udziałem Marii Dębskiej.
